Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кращих студентів та учнів привітали в Кам’янському

Напередодні Дня молоді начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк привітав кращих представників студентської та учнівської молоді міста, вручив нагороди управління та цінні подарунки.

У Кам’янському державному енергетичному технікумі начальник управління привітав Олександру Шамодіну, Валерію Шестакову та Аліну Чижову. Також Едуард Коряк вручив директору та трудовому колективу закладу подяку управління – за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, підтримку молодіжних ініціатив, активну участь у громадському житті міста, плідну співпрацю з управлінням та з нагоди 55-річчя технікуму.

У Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів грамоти управління отримали Валерія Кривенко, Артур Євтушенко та Марія Харченко. У Кам’янському вищому професійному училищі – Сергій Мокрий, Катерина Маракіна, Ілона Жежерун, Олексій Руденко та Олександр Смик. У Кам’янському медичному коледжі нагороди отримали Софія Куровська, Тетяна Ткаченко, Елла Нор та Максим Баштанник.

«Сучасні, освічені – ви творці сучасності та майбутнього, ваша енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у всіх сферах життя. Бажаю вам міцного здоров’я, енергія та позитивного настрою», – зазначив Едуард Коряк.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.