9°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 14 km/h

USD 27.89   EUR 33.53
Новини 24

Міський голова Кам’янського перевірив роботу КП «Добробут»

31 березня мер Кам'янського Андрій Білоусов проінспектував роботу комунального підприємства «Добробут». На стадії завершення комплексна заміна всіх водопровідних і каналізаційних мереж в десятипід'їзному будинку за адресою: вулиця Нікопольська, 44. Комунальники повністю привели до ладу підвали, очистили їх від побутового та будівельного сміття, бруду та мулу, а також відновили технічне освітлення.

«З 1 січня 2021 року обслуговуванням комунального житлового фонду міста займається КП «Добробут». На цей рік підприємством заплановано великий обсяг робіт з ремонту житлового фонду. Всього в цьому році таким капітальним чином ми плануємо відремонтувати підвали в 50 багатоквартирних будинках. Також в цьому році буде виконано великий обсяг робіт з установки нових та ремонту існуючих козирків над під'їздами, ремонту міжпанельних швів, під'їздів, вхідних груп, димовентиляційних каналів і багато інших видів робіт. Також з січня цього року у нас працює нова аварійна служба, яка за останні три місяці здійснила понад 12 тисяч заявок наших жителів. Я впевнений, що жителі самі відчують те, що КП «Добробут» буде надавати послуги на порядок якісніше, ніж до цього КП «УКОЖФ», – сказав Андрій Білоусов.

Щоб захистити міське майно від зловмисників, на підвали будинку встановлюють систему «Розумні двері». Технологія оснащена датчиками руху і сигналізацією, а потрапити в приміщення можливо тільки з дистанційного дозволу диспетчера КП «Інформаційні системи».

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Четвер, 01 квітня 2021 11:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.