33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

«Міськводоканал» Кам’янського отримав сучасну спецмашину

Автопарк кам’янського «Міськводоканалу» поповнився потужною спецтехнікою. Сучасна каналопромивна машина призначена для очисних робіт та буде використовуватися для прочищення зливостоків, комунікацій водоканалу і каналізаційних колекторів.

«Наше підприємство «Міськводоканал» дуже потребувало сучасної каналопромивної машини. Ми звернулися в облдержадміністрацію з проханням допомогти у її придбанні. Я вдячний нашому губернатору Олександру Бондаренку за те, що він нас почув, із обласного бюджету було виділено кошти та закуплено сучасну машину «Форд». У найближчі два тижні вона вже стане на лінію та виконуватиме всю необхідну роботу», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Техніка відповідає стандартам «Євро 5», має два сталевих резервуари по 4 тисячі літрів, систему очищення високого тиску, а також систему відкачування шламу та брудної води.

Як наголосила генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак, нова комбінована машина стане підприємству у великій пригоді: не лише покращить умови роботи працівників, а й удосконалить якість надаваних послуг із водовідведення.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.