6°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 14 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Модернізація водоканалу триває в Кам’янському

«Кам’янський водоканал» провів роботи із заміни великої ділянки магістрального водогону, який забезпечує постачання води на мікрорайоні Будівельників (вулиця Дорожня), проспекті Ювілейний та прилеглих вулицях. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.

Підприємством було розроблено проект реконструкції водогону ф600. Перший його етап був реалізований у 2017-2018 рр. (було замінено 772 п.м. аварійного сталевого водогону на сучасний поліетиленовий водовід ф500 мм). У липні-серпні ТОВ «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд» реалізувало другий етап проекту – заміну аварійного водогону ф600мм – 1065 п.м.

«У минулому році керівництво області та міста Кам’янське дійшли згоди стосовно об’єднання КП «Аульський водовід» із КП «Міськводоканал» у єдине підприємство. До цього місто Кам’янське було неспроможне витрачати мільйони гривень на дотацію КП «Міськводоканал», що призвело до великих заборгованостей. Втім, наразі безперебійне водопостачання жителів Кам’янського – на контролі обласної влади, а в обласного бюджету більше можливостей, ніж у міста, для дотацій», – прокоментував заступник голови облради Володимир Тюрін.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.