Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Молодь Кам’янського завітала до міського центру зайнятості

Міський центр зайнятості відвідала учнівська молодь Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. З року в рік заклад посилює свої лідерські позиції в галузі професійної освіти, впроваджує новітні технології, досягає відповідності підготовки кваліфікованих робітників сучасному ринку праці, що безумовно має позитивний вплив на ринок праці міста.

Учнів за напрямом навчання «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» радо зустріла фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія Матвєєва, яка провела з ними бесіду щодо подальшого навчання і працевлаштування, поцікавилась студентським життям та запропонувала вже сьогодні замислитись над професійною реалізацією.

З цією метою вона презентувала сайт та електронні сервіси державної служби зайнятості, розповіла про послуги, які пропонує центр зайнятості. Інформація для студентів була не тільки цікавою, але й корисною: після ознайомлення з актуальними вакансіями та місцевим ринком праці майбутні працівники зможуть окреслити перспективи власного працевлаштування.

По закінченні заходу фахівчиня відповіла на запитання студентів, надала рекомендації щодо використання електронних сервісів служби зайнятості та побажала успіхів у навчанні.

Останнє редагування Четвер, 10 червня 2021 15:10

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.