31°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 13 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

«Моя кров рятівна»

Кам’янський структурний підрозділ «Дніпропетровської обласної станції переливання крові» прийняв допомогу від рятівників. Близько 25 співробітників із підрозділів ДСНС Кам’янської оперативної зони вкотре довели, що рятувати життя – не обов’язок, а покликання кожного.

Щорічна акція під назвою «Моя кров рятівна» з нагоди професійного свята – Дня Рятівника – вже стала доброю традицією. На рахунку начальника Солонянського районного сектору, майора служби цивільного захисту Валерія Бойка – три кровоздачі. Вогнеборець каже: десяти хвилин, витрачених на медичну процедуру, не шкода, адже таким чином він може поповнити існуючий банк крові для тих, хто її дійсно потребує.

Подарувати «краплю надії» може будь-який громадянин віком від 18 до 60 років, який не має медичних протипоказань до забору крові та її компонентів. При собі необхідно обов’язково мати паспорт з ідентифікаційним кодом. Медики рекомендують донорам вживати якомога більше солодкого чаю, сушок та не планувати на цей день серйозних справ та інтенсивних фізичних навантажень.

Щороку кров в Україні здають 500 тисяч людей, близько п’ятисот донорів щомісяця поповнюють банк крові кам’янського структурного підрозділу обласної станції переливання крові. Врятувати чиєсь життя може кожен, ставши донором.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.