33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

На ДМК впроваджено систему контролю за відбитком пальця

У будівлі управління Дніпровського меткомбінату введена в експлуатацію інноваційна біометрична система контролю управління доступом. Це вже третій об’єкт підприємства, обладнаний такою системою, зазначив начальник інформаційно-аналітичного відділу служби безпеки комбінату Олександр Лісовський.

Про це повідомляє прес-центр підприємства.

Встановлені в управлінні комбінату пристрої, що зчитують біометричні дані, реагують не тільки на пластикову перепустку, а й на відбиток пальця її власника.

Перший об’єкт, обладнаний новітньою системою контролю – будівля інженерного корпусу. Тут система проходила тестове випробування. Після цього обладнання було встановлено на прохідній управління капітального будівництва.

«Реалізація проекту «Система контролю управління доступом» почалася в цьому році, після завершення проекту Дніпровський меткомбінат повністю перейде на централізований моніторинг і облік доступу персоналу та транспорту на підприємство; розмежування доступу до охоронюваних приміщень; а також на ідентифікацію осіб, які мають право доступу», – сказав Олександр Лісовський.

На території комбінату встановлено 8 шлагбаумів і 18 турнікетів, персонал отримує нові пластикові перепустки. До кінця року планується обладнати системою контролю управління доступом 17 об’єктів.

Останнє редагування Середа, 13 листопада 2019 13:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.