Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

На Дніпропетровщині перевірять автоперевізників

На Дніпропетровщині перевірять транспортників. Слідкуватимуть, чи дотримуються вони правил і безпеки перевезень. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

«Перевезення мають бути безпечними та комфортними. Чи дотримуються перевізники правил руху та умов договорів – перевірять спеціальні мобільні групи упродовж червня-липня. Рейди – частина місячника «Автобус-2021», – сказали в управлінні.

До складу мобільних груп увійдуть представники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції. Перевірятимуть документи, укомплектованість аптечок, наявність засобів безпеки у салоні. Звертатимуть увагу на технічний стан автівок.

Слідкуватимуть, чи проводиться перед рейсами медогляд водіїв та техогляд автобусів, чи дотримуються шофери режиму праці і відпочинку.

«Перевірятимемо пасажирські та вантажні перевезення. На порушників складатимемо акти, які розглядатиме спеціальна комісія. За недотримання правил можуть накласти штраф або усунути від роботи», – сказав начальник Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки В’ячеслав Бичков.

На Дніпропетровщині – 347 приміських та міжміських маршрутів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.