7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 13 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

На Дніпропетровщині приділять особливу увагу розвитку спорту

Про це розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Він зазначив, що з ініціативи Президента України на Дніпропетровщині у 2021 році мають збудувати близько 400 нових тренажерних майданчиків.
 
«Це частина Президентської всеукраїнської програми "Здорова Україна". Вона покликана забезпечити жителям області всі умови для занять спортом і ведення здорового способу життя. Спорт має бути доступним для кожного, жителі області повинні мати змогу тренуватись поруч із домом», – розповів Микола Лукашук.
 
Для реалізації цього проекту на сесії Дніпропетровської обласної ради депутати заклали 10 млн грн.
 
«Цього року відбудуться Олімпійські ігри в Токіо. На Дніпропетровщині існує потужна спортивна школа. Наші спортсмени та спортсменки перемагають на світових чемпіонатах і ставлять світові рекорди. Цю практику треба підтримувати. Тому ми заклали до бюджету 3 млн грн на мотивацію наших спортсменів, які беруть участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх, адже вони є взірцем для інших», – зазначив голова обласної ради.
 
Від Дніпропетровської області вже відомі 4 спортсмени, які братимуть участь в Олімпійських іграх: Анна Рижикова-Ярощук (легка атлетика, біг з бар‘єрами); Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки к висоту); Михайло Кохан (легка атлетика, метання молоту); Денис Кесіль (плавання).
 
Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 
Останнє редагування Середа, 03 березня 2021 11:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.