21°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 47%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

На Дніпропетровщині шукають «туристичні магніти» регіону

Відшукати найцікавіші місця регіону та популяризувати внутрішній туризм. Це – основна ідея проєкту «Туристичні магніти Дніпропетровщини», який ініціював очільник області Олександр Бондаренко. Його втілюватимуть упродовж 2020-2021 років, повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«На жаль, часто Дніпропетровщину сприймають виключно як промисловий регіон. Тоді як в області є чимало цікавих, але маловідомих куточків. Аби популяризувати туристичний потенціал нашого краю, втілюємо проєкт «Туристичні магніти Дніпропетровщини». Усі райони області вже надіслали інформацію про свої «перлинки» – нині ретельно відбираємо матеріали та відвідуємо такі місця особисто. Хочемо подивитися на них і як фахівці, і як туристи, та зрозуміти, чи буде цікаво там побувати гостям регіону», – зазначили у департаменті.

Загалом визначать близько 10 «переможців». Серед критеріїв для відбору – транспортна доступність та наявність мінімальної інфраструктури для туристів.

За результатами проєкту планують створити туристичну карту, де розмістять інформацію про найцікавіші «туристичні магніти» області.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.