Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

На Дніпропетровщині зростає число платників податків

В правовій державі відповідальність за порушення закону, в тому числі – податкового, є невідворотною. Про це заявила у своєму інтерв’ю начальник Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганна Чуб, пише «Comments.ua».

Чиновниця переконана, що будь-які заходи тиску з боку податківців не можуть застосовуватися, але порушники мають відповідати.

«Якщо ми говоримо, що будуємо фінансово незалежну і разом з тим – правову державу, де головним визначальним чинником є закон, якщо хочемо відповідати міжнародним стандартам та врешті поважати себе, – ми мусимо створити однакові – рівні та справедливі – правила для всіх. І для громадян, і для бізнесу», – наголосила Ганна Чуб.

За її словами, кількість платників податків на Дніпропетровщині весь час зростає. Станом на 1 червня 2021 року на обліку в органах податкової служби регіону перебували понад 256 тисяч платників податків. Це майже на 4 тисячі осіб більше, ніж за відповідний період минулого року. Лише у травні цьогоріч на податковий облік взято 304 юридичні особи та 1653 фізособи-підприємці.

«Хтось реєструється вперше, хтось прибуває до регіону. Зростання кількості платників – це один з результатів роботи по викоріненню «тіньових» схем», – зазначила Ганна Чуб. При цьому вона нагадала, що обсяги сплати податків у регіоні теж зростають, тобто люди стають більш відповідальними.

Останнє редагування Середа, 09 червня 2021 16:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.