20°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 47%

Вітер: 22 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

На Середньодніпровській ГЕС триває реконструкція

У рамках реалізації проєкту «Реконструкція. II черга» на Середньодніпровській гідроелектростанції продовжуються демонтажні роботи на гідроагрегаті №1. Про це повідомляє ПрАТ «Укргідроенерго».

Позаду черговий етап – демонтовано кришку турбіни вагою 112 т.

Усі роботи виконуються згідно з затвердженим графіком. Наразі на філії у реконструкції перебувають два гідроагрегати. Реконструкція відбувається без виведення ГЕС з експлуатації та зміни режимів її роботи.

Реконструкція гідроагрегату №1 Середньодніпровської ГЕС – частина масштабного проєкту реабілітації гідроелектростанцій. Перший його етап був реалізований у 1996–2005 рр. Другий триватиме до 2024 року. Метою проєкту є реконструкція гідроагрегатів компанії зі встановленням нових систем управління і захисту, систем збудження, регуляторів швидкості, високовольтних вимикачів, вимірювальних трансформаторів та іншого обладнання.

Реконструкція дозволяє збільшити термін служби гідроагрегатів, оптимізувати використання водних ресурсів завдяки збільшенню ККД агрегатів та потужності, підвищити безпеку гребель, покращити екологічну ситуацію на річках Дніпро та Дністер.

Останнє редагування Вівторок, 19 травня 2020 09:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.