7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 34.28
Новини 24

На серпневій сесії Кам’янської міської ради

28 серпня в Кам’янському відбулася чергова 45-та сесія міської ради.

На останню літню сесію зареєструвалося 32 депутати із 42-х. Цього разу замість роздрукованих питань обранці вперше користувалися електронними планшетами. Це черговий етап введення електронного документообігу, зауважують депутати, та істотна економія паперу.

На початку сесії міський голова Андрій Білоусов повідомив присутнім про створення в міськраді нової фракції – від політичної партії «Пропозиція». Далі депутати розглянули зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік, які стосуються перерозподілу коштів.

Зокрема, такий перерозподіл здійснено на ремонт водогону будинків по вулиці Гастелло та на встановлення багатофункціональних майданчиків по проспекту Конституції та на лівобережжі міста.

Також виділено кошти на підготовку шкіл до роботи в умовах епідемії коронавірусу: закупівлю санітайзерів, термометрів тощо.

Лише 10 депутатів підтримали пропозицію від партії «Свобода» щодо обов’язкового виконання гімну України у навчальних закладах на початку тижня та на державні свята. Тож спроба запровадити нову традицію цього разу не мала успіху.

Більшістю голосів погоджено створення нового комунального підприємства «Центр допомоги тваринам», яке надасть юридичну можливість створити потрібний та довгоочікуваний притулок для чотирилапих.

Загалом на пленарному засіданні розглянули 43 питання. Також – погодили колективне звернення до Верховної Ради України стосовно захисту підприємництва.

«Це стосується і введення реєстраторів розрахункових операцій, і змін у Податковому кодексі, адже зараз є нестиковки в різних законодавчих актах. Ми повинні підтримати наш малий бізнес, тим більше зараз, коли в умовах епідемії коронавірусу спостерігається спад економіки», – зазначив секретар міської ради Олександр Залевський.

Останнє редагування П'ятниця, 28 серпня 2020 15:15

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.