32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 12 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Нові «Атамани» – на маршрутах Кам’янського

Комунальний автопарк Кам’янського вперше за багато років поповнився новим транспортом. Сьогодні на автошляхи міста вийшли 20 новеньких, щойно з виробничого конвеєру «Атаманів». Після невеличкої презентації на майдані Петра Калнишевського автобуси одразу попрямували на маршрути.

Вони великі, сучасні та комфортні, і відтепер вони належать Кам’янському. Двигуни, коробки передач та мости – усе виготовлено на агрегатній базі японського виробника «Ісузу», а це синонім якості та довговічності. Кузови «Атаманів» зібрані на сучасному обладнанні з числовим програмним керуванням, мають посилене фарбування та антикорозійне покриття, – не втомлюється розказувати про свою гордість голова правління АТ «Черкаський автобус» Віталій Раабе.

Кожен транспортний засіб розрахований на 52 пасажирів, з них 16–18 стоячих. А ще «Атамани» обладнані електронними інформаційними табло і головне – пристосовані для перевезення людей з особливими потребами.

Нова лінійка «Атаманів» була запущена у 2016 році. Їх дуже полюбляють в обласних центрах, без нарікань працюють вони і на автошляхах ближнього зарубіжжя. Випробувати новинку тепер випала нагода і у кам’янських водіїв. 

Міський голова Андрій Білоусов особисто їздив до Черкас, де знайомився з виробництвом автобусів та проводив тест-драйви.  Тож  кам’янчани отримали найкращі автобуси, що виробляються в Україні.

«Наше основне завдання – розвивати у місті комунальний транспорт. Сподіваюся, що протягом двох-трьох років подібні автобуси курсуватимуть уже по всьому місту», – зазначив Андрій Білоусов та додав: щомісяця планується купувати ще по одному-два автобуси, щоб довести їх кількість до необхідної.

Усю фінансову складову реалізації проекту взяло на себе ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат». Міський голова висловив вдячність керівництву підприємства в особі генерального директора Олександра Подкоритова за допомогу у вирішенні важливих соціальних питань Кам’янського.

Відсьогодні новенькі красені вже курсують за маршрутами 30 та 18-а. Незабаром вони з’являться і на інших найбільш затребуваних маршрутах міста.

Останнє редагування П'ятниця, 13 вересня 2019 16:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.