-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 80%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 34.18
Новини 24

Нові правила дорожнього руху: що зміниться з 1 січня 2018?

Кабінет міністрів України пропонує обмежити швидкість руху у населених пунктах до 50 км/год, збільшити штрафи за порушення ПДР та посилити відповідальність за керування авто у нетверезому стані.

Відповідальність за керування автомобілем у нетверезому стані

Покаранням для водіїв, які спровокували ДТП у нетверезому стані стане позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк від п’яти до десяти років.

Збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху

У кілька разів збільшаться розміри штрафів за перевищення максимально дозволеної швидкості руху (50 км/год.), а саме 3400 гривень (зараз штраф за це правопорушення 510 гривень). За залишення місця ДТП - 3400 гривень та можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

У 20 разів збільшується розмір штрафу за управління транспортом без права керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

Також планується впровадження системи автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР.

Обмеження швидкості руху у населених пунктах

Серед головних новацій – обмеження швидкості руху у населених пунктах з 60 км/год до 50 км/год. Ця швидкість не лише встановлена в Європі і США, а й рекомендована за результатами масштабного дослідження швидкості реакції людини в екстремальній ситуації Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Зміни до видачі водійських посвідчень

Строк дії водійського посвідчення, отриманого вперше, становитиме два роки. Наступне, якщо особа не вчинила три або більше адмінправопорушень у сфері безпеки руху, видаватимуться на 30 років.

 

Останнє редагування Вівторок, 05 грудня 2017 09:07

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.