-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 80%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 34.18
Новини 24

Очільник міста зустрівся з мешканцями лівобережжя

26 квітня іський голова Андрій Білоусов зустрівся з мешканцями лівобережжя. Це вже друга зустріч, яку очільник міста провів з дніпродзержинцями. На зустрічі були присутні голова адміністрації Дніпровського району Олександр Саусь, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, директори комунальних підприємств, обслуговуючих компаній та багато інших профільних фахівців.

 

Під час виступу міський голова зазначив, що влада міста робить дуже багато для того, щоб вирішити проблеми, які накопичувалися роками. Створені єдина диспетчерська і аварійна служби, які фінансуються за рахунок міського бюджету. Ця практика буде застосовуватися і надалі – місто продовжить дотувати сферу житлово-комунального господарства, що дозволить поступово покращувати роботу комунального сектора. При цьому тарифи для населення підвищуватися не будуть, наголосив міський голова. Є проблема ліфтів, для повного розв'язання якої необхідні більше 40 мільйонів гривень і 2-3 роки часу, та ж ситуація з покрівлями – потреба становить близько 150 мільйонів гривень і також вимагає часу. Що стосується дитячих майданчиків, то в планах місцевої влади – найближчим часом відкрити на лівому березі близько 20 таких об'єктів. Також міський голова поінформував учасників сходу про те, що вже незабаром буде відкрито дитячий пляж із фонтаном на набережній лівого берега.

За традицією, що вже склалася, спілкування учасників сходу перейшло у форму діалогу, і міський голова відповів на запитання мешканців. Тем для обговорення у присутніх було достатньо. Найбільше питань було пов'язано зі сферою житлово-комунального господарства, благоустроєм міста, роботою транспорту та функціонуванням незаконних торговельних об'єктів. Людей хвилювали питання безпеки пішоходів і встановлення «лежачого поліцейського», велика кількість бродячих собак та багато іншого. За всіма озвученими питаннями міський голова не лише вислухав людей, а й записав усі адреси, дав своїм заступникам та керівникам підприємств і служб відповідні доручення, при цьому наголосивши, що бере всі проблеми під свій контроль.

 

Останнє редагування Середа, 27 квітня 2016 10:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.