1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Онкологія – не вирок!

Ракові захворювання на 2-му місці в світі після серцево-судинних хвороб. Однак онкологи стверджують, що рак – не вирок. З ним можна і потрібно боротися. 3 основні міфи, що заважають людям здолати хворобу, розвінчав головний онколог Дніпропетровщини під час прес-конференції в ДніпроОДА.
1 міф: бути впевненим в тому, що рак невиліковний. Люди до останнього не йдуть в лікарню, відмовляються від лікування, приймають рак, як вірну смерть. Нажаль така думка більшості громади. Через свою зневіру у лікарів люди не йдуть до них, звертаються до шахраїв, які обіцяють золоті гори або просто чекають кінця. Рак можна й потрібно лікувати.

2 міф: рак можна вилікувати лише за кордоном.
Останнім часом медицина України та Дніпропетровщини здійснила значний прорив. З’явилися нові методи лікування, сучасні технології, ліки, обладнання. Наразі існує 4 методи лікування ракових пухлин. Це хірургічне втручання, променева, хімічна та гормональна терапії. Медикаменти потрібні не завжди. На Дніпропетровщині є все для того, щоб вилікувати рак.

3 міф: Низький відсоток здолання хвороби.

Якщо взяти до уваги статистику онкозахворювань, то показник виживання буде досить низький. Все через те, що 50% ракових пухлин виявляють на останніх стадіях, коли пухлина вже має системний характер. На першій та другій стадіях повне подолання хвороби можливе в 70-80%, а інколи й у 100% випадків. Наприклад, рак щитовидної залози на 1 стадії виліковується в 100% випадків, шлунку – 90%. Тому чим раніше пацієнт звернеться до лікаря та почне лікування, тим більша вірогідність повного одужання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.