12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 31%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Оцінка від німців

27 червня Кам'янський ЦНАП відвідали представники Німецької організації з міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Про це йдеться мова на офіційній сторінці ЦНАП у «Фейсбук».
GIZ діє в Україні за дорученням 5-ти німецьких Міністерств, Європейського Союзу (ЄС), Департаменту міжнародного розвитку уряду Великої Британії (DFID), Міністерства закордонних справ та у справах співдружності Великої Британії (FCO), а також Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
Фахівці GIZ міжнародний експерт Carsten Zehner та молодший координатор проектів Оксана Таргоній ознайомилися з роботою центру, його особливостями та новаціями. Особливе враження експертів здобули принципи Кам'янського ЦНАП - повна орієнтація на клієнта, забезпечення максимальної кількості послуг за однією адресою та універсальності кожного адміністратора.
Позитивним та дуже важливим кроком, зі слів гостей, є розширення формату ЦНАП та відкриття на його базі Офісу комунальних послуг.
Нещодавні розробки Кам'янського, щодо оплати послуг у адміністратора за технологією fast-pay та сервіс обслуговування громадян за місцем їх проживання «Мобільний офіс», викликали значний інтерес фахівців та визнані суттєвим досягненням по забезпеченню доступності та зручності для громадян.
Окрім сучасних технологій, сервісів та комфортних приміщень центру, експерти відмітили високий рівень організації процесів надання послуг та взаємодії у бек-офісі ЦНАП.
За результатами візиту, представники GIZ надали високу оцінку роботі міського голови Андрія Білоусова та колективу ЦНАП у забезпеченні комфортного отримання громадянами якісних муніципальних послуг.
GIZ зацікавлена у подальшій співпраці з Кам'янським та планує разом втілити низку цікавих проектів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.