7°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Палац тенісу відроджують у Кам’янському

22 серпня міський голова Андрій Білоусов здійснив черговий об’їзд Кам’янського. Першим об’єктом перевірки став Палац тенісу СК «Прометей», де з квітня коштом обласного бюджету триває комплексна реконструкція.

Палац тенісу, збудований Придніпровським хімічним заводом у 1973 році, не знав капітального ремонту з моменту заснування. За 45 років експлуатації унікальний для міста об’єкт опинився у вкрай незадовільному стані: просів фундамент, стінами ширилися тріщини. Зрушити справу з місця вдалося очільнику міста Андрію Білоусову.

Реконструкція передбачає утеплення будівлі, заміну вікон, систем опалення та вентиляції, оновлення покриття і трибун, ремонт покрівлі тощо. Будівельники працюють майже без вихідних, із ранку до пізнього вечора. Роботи виконуються вчасно та за графіком. Найголовніше: було ліквідовано основну причину просадки будівлі.

Завдяки реконструкції на базі Палацу стане можливим проведення змагань навіть міжнародного рівня. А найголовніше – кам’янські спортсмени будуть займатись у сучасному приміщенні, повністю відповідному європейським стандартам. Як зазначив Андрій Білоусов, усі роботи планується завершити до кінця року.

Останнє редагування Середа, 22 серпня 2018 14:22

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.