11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Переселенцям допомагають німці

28 січня до нашого міста завітали представники міжнародної організації, що займається допомогою внутрішньо-переміщеним особам зі Сходу України. Дніпродзержинськ вже давно співпрацює з німецькими благодійниками. Дніпродзержинське модульне містечко для переселенців побудоване саме з їхньою допомогою, сьогодні вони приїхали, аби зробити наступний крок.

Під головуванням міського голови Дніпродзержинська Андрія Білоусова відбулася нарада за участі керівників міських департаментів, представників виконавчої влади та представниками німецького товариства міжнародного співробітництва.

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) розширює співпрацю з Дніпродзержинськом. Відтепер іноземні партнери допомагатимуть не лише переселенцям, а й громадам, які їх прихистили. Йдеться про реконструкцію шкіл, дитячих садочків та лікарень. Розглядатимуть німці і можливість реалізувати більш масштабні проекти, на кшталт, будівництва геріатричного центру. Сьогодні на Дніпропетровщині офіційно зареєстровано понад 73 тис. переселенців. Їхня реальна кількість на 30-40% більша. Іноземці мають змогу допомогти технічним оснащенням, експертною підтримкою, облаштуванням приміщень, закупівлею видаткових матеріалів та знаннями, тобто тренінгами та семінарами. Сьогодні дніпродзержинці мають 2 тижні для того, аби заповнити необхідні документи і направити у GIZ свої анкети, які будуть направлені спочатку у представництво німецького товариства у Київ, а потім у Німеччину.

Також представники виконавчої влади нашого міста попросили у німецьких партнерів реконструювати заклади освіти та медицини.

Найближчим часом Дніпродзержинська міська рада запропонує низку проектів, з яких німецькі партнери оберуть, що саме будуть реалізовувати.

 

Автор: Євген Корнієнко

 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 28 січня 2016 16:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.