6°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 15 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

Підсумки міського молодіжного форуму підбили в Кам’янському

16 жовтня відбувся другий, заключний день міського молодіжного форуму «Кам’янське: ініціюй, доводь, дій». Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

День видався не менш активним. Багато говорили, хто ж такий лідер, адже точного визначення немає. Дійшли висновку, що це людина, яка має авторитет у колективі та готова працювати заради командної роботи.

Учасники намалювали, якими рисами повинен володіти справжній лідер: активність, ініціативність, впевненість у собі, харизматичність, комунікабельність. Визначили, як розвивати в собі лідерські якості. Також дізнались про кращі практики, реалізовані управлінням молоді та спорту.

Важливе питання на сьогодні – можливості для молоді. Одним із напрямів реалізації молодіжних ініціатив є гранти. Більш детально про них розповіла голова громадської організації «Івент Простір» Валерія Луньова. Вона поділилась власним досвідом написання та реалізації грантових проєктів, а учасники у формі гри розробили свої власні проєкти.

Про реалізацію молодіжної політики в місті розповіла заступник начальника управління молоді та спорту Наталія Кузьменко. Основний документ, згідно з яким реалізується молодіжна політика – це соціальна програма «Молодь Кам’янського 2012-2021 роки». Заступник начальника ознайомила присутніх з державною цільовою соціальною програмою «Молодь України 2021-2025 роки», після чого запропонувала учасникам попрацювати в групах і розповісти, які напрями хочуть бачити у міській програмі, яка буде формуватися наступного року.

Підбиття підсумків відбулось у форматі вікторини. Сертифікати учасникам вручив начальник управління Едуард Коряк. Окрім цього, кожен з них отримав сувенірну термочашку. Найуважнішими учасниками форуму стала Олена та Богдан, які на згадку отримали теплі світшоти з логотипом форуму та управління.

«Нам дуже приємно бачити молодь, яка прагне змін і готова починати з самих себе – і вони на вірному шляху. Сподіваємося, що форум дав нові знання, можливості та додав мотивації на роботу у своїх молодіжних осередках нашим учасникам», – зазначають в управлінні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.