Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Пішов з життя Почесний громадянин Кам’янського Дмитро Ткаченко

6 травня пішов з життя Почесний громадянин міста Кам’янське Ткаченко Дмитро Пилипович. Про це повідомили в міській раді.

Дмитро Пилипович Ткаченко народився 5 серпня 1923 року в селі Зеленому Петровського району Кіровоградської області в селянській родині. У 1941 році закінчив середню школу у селі Жовтому П’ятихатського району Дніпропетровської області.

З початку війни рив окопи зі своїми односельцями, а по досягненню 18 років, у серпні 1941 був призваний до лав Червоної Армії. Пройшов навчання в 4-му Повітрянодесантному батальйоні 3-го Повітряного корпусу. У травні 1942 року розпочав службу сапером у 33-й гвардійській дивізії Сталінградського фронту. У вересні 1944 року на Сандомирському плацдармі в Польщі був важко поранений, лікувався у воєнному шпиталі міста Тамбова. Після закінчення Другої світової війни у 1945 році вступив до Дніпропетровського медичного інституту, закінчивши навчання у 1950 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

Трудову діяльність розпочав районним акушером-гінекологом у селі Велика Писарівка Сумської області, де працював до 1955 року.

Із жовтня 1955 року почав працювати на посаді акушера-гінеколога у 9-й міській лікарні Дніпродзержинська, а у листопаді 1956 року Дмитро Пилипович очолює гінекологічне відділення 9-ї міської лікарні. Заступником головного лікаря з акушерства і гінекології працює з серпня 1962 року по листопад 1968 року.

У листопаді 1968 року його призначено головним лікарем 9-ї міської лікарні. Цього ж року вченою радою Дніпропетровського медичного інституту Дмитрові Пилиповичу присвоєно ступінь кандидата медичних наук.

На посаді головного лікаря перебував 23 роки, в цей період виконав понад 1000 операцій.

Із 1991 по 2014 рік працював лікарем-гінекологом-онкологом гінекологічного відділення 9-ї міської лікарні.

Дмитро Пилипович Ткаченко – ветеран Другої світової війни, нагороджений орденами «Червоної Зірки», «Вітчизняної війни», «Знак Пошани», «Жовтневої Революції», «Богдана Хмельницького» та численними медалями.

Рішенням Дніпродзержинської міської ради від 26 вересня 2005 року №614-20/ІV Ткаченкові Дмитру Пилиповичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Дніпродзержинська».

«Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким, друзям покійного. Світла пам’ять про Дмитра Пилиповича назавжди залишиться у серцях друзів, колег, вдячних пацієнтів», – йдеться у зверненні від Кам’янського міського голови Андрія Білоусова, міської ради та її виконавчого комітету.

Останнє редагування П'ятниця, 07 травня 2021 09:49

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.