17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Питання співпраці ОСББ та ЖБК з диспетчерською службою розглянули в Кам’янському

6 квітня під головуванням заступника міського голови, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Світлани Колісніченко відбулась традиційна зустріч із головами ОСББ та ЖБК, темою якої стала організація співпраці з Аварійною службою міста.

У нараді взяли участь директор комунального підприємства «Інформаційні системи» Костянтин Шакалов та заступник директора ТОВ «Аварійна служба міста» Руслан Парнет.

Зокрема, Руслан Парнет інформував присутніх про можливі варіанти укладання договорів на обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж, терміни виконання та умови надання цієї послуги.

При цьому Костянтин Шакалов зауважив, що наразі аварійне обслуговування будинків ЖБК та ОСББ проводиться у будні дні з 17.00 до 08.00, а у вихідні та святкові дні цілодобово.

Як зазначили голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, наразі питання укладання договорів залишається відкритим, тому що пропозицію стосовно їх підписання необхідно узгоджувати з мешканцями кожного окремого будинку (об’єднання).

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Четвер, 08 квітня 2021 11:57

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.