2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 86%

Вітер: 14 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Понад 27 тисяч українських родин перейшли на сонячні панелі

Кількість родин, які свідомо переходять на «чисту» енергію, зростає. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Зокрема, у ІІІ кварталі 2020 року ще майже 2 тисячі домогосподарств вирішили встановити сонячні панелі та стати енергонезалежними і енергоощадними. Таким чином, кількість сімей, що використовують «чисту» електроенергію з енергії сонця, зросла на 8% і сягнула 27623.

Загальна потужність сонячних електростанцій приватних домогосподарств склала 712 МВт, з яких у ІІІ кварталі 2020 року було введено 53 МВт (це близько 40 млн євро інвестицій).

«За нашими оцінками, починаючи з 2015 року, домогосподарства  інвестували у сонячні панелі близько 560 млн євро. Це внесок у власну енергонезалежність та автономність, а також у розвиток масштабного українського ринку послуг та обладнання у «зеленій» енергетиці», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«Завдяки СЕС домогосподарства не лише заощаджують на комунальних послугах, а й змінюють поведінку на енергоефективну. Адже вони розуміють, що кожен збережений, невикористаний кВт електроенергії дозволяє повертати вкладені інвестиції», – пояснив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Для всіх, хто теж цікавиться сонячними панелями для свого будинку, видано брошуру «Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини», розроблену Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики України». Завантажуйте брошуру та дізнавайтеся про переваги СЕС, покрокову процедуру їх встановлення, орієнтовний розрахунок витрат, а також потенційну економію.

Останнє редагування Вівторок, 27 жовтня 2020 11:36

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.