Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Понад 620 мешканців Дніпропетровщини обрали службу за контрактом у 2021 році

У 2021-му році більш ніж 620 жителів Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними Силами України. Серед них – офіцери, сержанти та солдати. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Цьогоріч службу за контрактом в Збройних Силах України обрали 622 жителі області. Військовим шляхом охоче йдуть не тільки рядові солдати та сержанти. Йдуть на контрактну службу й офіцери», – розповіли в управлінні.

Підписати контракт можуть чоловіки та жінки від 18 до 45 років. Головні вимоги – відсутність судимостей, задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість. Кандидати повинні успішно пройти професійно-психологічний відбір.

Тривалість контракту від 3 до 5 років. На цей час для військовослужбовців – пільгове житло. Тим, хто винаймає помешкання, виплачують компенсацію. А ще – повний соцпакет і можливість безкоштовної освіти.

За укладання першого контракту виплачують одноразове грошове заохочення. Рядовим – 8, сержантам – 9, офіцерам – 10 прожиткових мінімумів. Це додатково від понад 18 до 22,7 тис. грн.

Передбачене грошове заохочення – за виконання завдань в зоні ООС. Наприклад, за знищення ворожої техніки – від 6,5 до 17 тис. грн. У залежності від того, наскільки близько лінія бойового зіткнення.

Щоб підписати контракт, потрібно звернутися до центру зайнятості чи територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 05 травня 2021 14:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.