20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 60%

Вітер: 9 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Посадовці Кам’янської міськради писали диктант з української мови

8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, у Кам’янському провели диктант для працівників виконавчих органів міської ради. До його написання долучились близько 30 людей.

Для перевірки знань було обрано текст «Мовні обов’язки громадян», який диктувала методист департаменту з гуманітарних питань міськради Тамара Згама.

Усі, хто прийшов на диктант, не стримували хвилювань, проте погоджувались, що такі заходи не лише дають змогу перевірити себе, а й об’єднують усіх українців.

«Вважаю, що кожен громадянин повинен хоча б раз у житті проходити написання таких диктантів, адже нам потрібно вдосконалювати знання своєї рідної мови», – каже заступник начальника управління екології та природних ресурсів міськради Володимир Кремінь.

Протягом останніх років така акція перетворилася із звичайної перевірки знання української мови на масштабний загальнодержавний флешмоб, який активно підтримується і в Кам’янському. Також усі охочі цього дня мали змогу долучитись до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Останнє редагування П'ятниця, 08 листопада 2019 15:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.