22°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 47%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Позачергова сесія міської ради відбулася в Кам’янському

Чітко та злагоджено – саме так відпрацювали сьогодні кам’янські депутати позачергову 38-му сесію. Обранці громади майже одноголосно ухвалили всі питання порядку денного. Усі вони нагальні та потребували термінового розгляду.

До черги денної увійшло лише 5 питань. Це реорганізація двох міських медзакладів – дитячої лікарні та стоматологічної поліклініки – у неприбуткові підприємства, аби до кінця року укласти угоди з Національною агенцією для фінансування цих закладів із державного бюджету. Наступне – прийняття у комунальну власність громади міста закладів селища Карнаухівка, яке перетворюється на старостинський округ у складі Кам’янського. Закладів три: селищний Будинок культури, бібліотека та дошкільний навчальний заклад №42.

Ще одним питанням, ухваленим на сесії, стала передача земельних ділянок, де будуються стадіони (у Карнаухівці та на 10-му мікрорайоні лівобережжя) управлінню молоді та спорту міськради. Також депутати доповнили рішення щодо забезпечення Кам’янського автотранспортного підприємства 042802 піщано-сольовою сумішшю для зимового утримання доріг.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.