1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Працівники статистики Кам’янського відзначають професійне свято

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики. З цієї нагоди міський голова Андрій Білоусов привітав колектив управління статистики у Кам’янському, що очолює Ольга Павлюк.

«Ви допомагаєте побачити чітку картину усіх процесів, які відбуваються в різних сферах нашого життя.  Достовірні й оперативні дані, які ви готуєте, дають змогу визначити стратегічні цілі та завдання для подальшого розвитку міста і країни. Прийміть слова глибокої вдячності за вашу сумлінну працю, терпіння й витримку. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових професійних досягнень!» – йдеться у вітанні міського голови.

В управлінні статистики Кам’янського працює 12 фахівців. Відповідно до покладених на нього завдань, управління збирає та опрацьовує статистичну інформацію щодо масових економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, які відбуваються у місті, надає місцевим державним органам та органам місцевого самоврядування статистичну інформацію, проводить статистичні спостереження тощо.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.