1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Представницю Кам’янського делеговано до складу Молодіжної ради області

Торік у Дніпропетровській обласній раді вперше відбувся Обласний форум Молодіжних рад. У ньому взяли участь представники рад із 13 ОТГ області. Кам’янське представляла голова Молодіжної ради міста Владислава Калениченко.

Головною концепцією існування та плідної роботи молодіжних рад сьогодні є залучення активної молоді в громадське та політичне життя Дніпропетровщини. Молодь має бути вмотивованою залишатись жити та працювати в області, зазначили в облраді.

У січні цього року розпочалося створення Молодіжної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Було утворено відповідну ініціативну групу та розроблено її положення.

У липні онлайн відбулися громадські слухання щодо формування складу Молодіжної ради при облдержадміністрації. Представляти інтереси кам’янської молоді на рівні області теж було делеговано Владиславу Калениченко.

«Молодь Кам’янського – це спортивні, активні молоді люди. Владиславо, впевнений, що ти гідно зможеш представляти та захищати інтереси нашої молоді на рівні області. Ти молода та перспективна дівчина, яка зможе впевнено крокувати вперед заради молоді Кам’янського», – зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Уже 3–4 вересня у Дніпрі відбудуться перші Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при облдержадміністрації, у яких братиме участь також заступник голови Молодіжної ради міста Діана Сіра.

Останнє редагування Четвер, 30 липня 2020 16:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.