33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Проблемі «закладок» із наркотиками присвятили кліп у Дніпрі

У центрі Дніпра ведуться зйомки нового кліпу популярної місцевої рок-групи «МэриЛинор». Про це повідомляє в соцмережі місцева спільнота.

Кліп має гостросоціальну спрямованість і покликаний уберегти дітей від спокуси спробувати наркотики, які зараз можливо легко придбати за допомогою сучасних засобів зв’язку. Головними героями кліпу стануть двоє підлітків, а також загадковий «Директор» – міфічний персонаж, який слідкує за дітьми та спокушає їх спробувати наркотики.

«Нещодавно ми розпочали зйомку нового кліпу на пісню «Тримай». Він про розмаїття шансів купити собі амфетаміну чи конопель задля «дозвілля», – розповідає один з лідерів групи, вокалістка Тіджей Хінако. – На кожному кроці адреси у «Telegram» чи «Skype», де можна собі замовити примарне «щастя», яке потім оплатити карткою та забрати в якомусь примітному місці, не торкаючись руками до дилера. То є «закладки», тобто невеликі схованки, про які ніхто не здогадується, поки не надішлють в тєлєгє точку локації або картинку. У тебе є банківська картка? В тебе є майже все, світ яскравих глюків у трьох кроках. Хтось замальовує таку рекламу, але вона, як гриби, невмируща та проростає знов.

У нашому кліпі розмова про дітей та їх вибір. Вибір є завжди, ми самі вирішуємо, ким стати та куди йти».

Також, за її словами, у кадрі можна побачити все розмаїття центру Дніпра, в якому від елітного бутику до розвалів – півкроку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.