33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Профілактичний захід для мешканців проводить поліція Кам’янського

До 30 листопада Кам’янський відділ поліції проводить захід під назвою «Безпека життя та здоров’я», спрямований на інформування мешканців та застереження їх від нещасних випадків. Правоохоронці ведуть профілактичні бесіди з пішоходами, які порушують правила дорожнього руху.

Уважний пішохід – живий пішохід. На перехресті Москворецької вулиці та проспекту Тараса Шевченка у рамках профілактичного заходу працівники поліції займалися важливою та корисною справою.

«Проводимо роз’яснювальну бесіду щодо правильного переходу проїзної частини в межах регульованого перехрестя. У разі ж грубих порушень будемо притягати громадян до адміністративної відповідальності», – каже заступник начальника сектору превенції Кам’янського відділу поліції, підполковник поліції Сергій Максименко.

Правилами дорожнього руху, на жаль, нехтують часто. Як, наприклад, Валентина, що спішила у своїх справах, не помітивши червоний сигнал світлофора. Працівники поліції пояснили їй небезпеку такого вчинку та відпустили з попередженням.

Жінка визнала, що була неправа, та пообіцяла у майбутньому бути більш уважною.

Приємно зазначити, що більшість громадян все ж таки дотримується правил дорожнього руху та переходить проїзну частину на зелене світло.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.