7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 13 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Серед кам’янчан підвищуватимуть радіаційну обізнаність

У Дніпропетровській області, в рамках інформаційної кампанії з радіаційної обізнаності «КРОК до Безпеки», збиратимуть джерела іонізуючого випромінювання. Вісім міст змогли потрапили у безкоштовний пілотний проект, і Кам’янське – одне з них. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів міської ради.

«КРОК до Безпеки» – це кампанія з радіаційної обізнаності та контролю над нерозповсюдженням радіоактивних матеріалів, зокрема покинутих джерел іонізуючого випромінювання. Основна мета кампанії – підвищити рівень обізнаності населення щодо правил радіаційної безпеки.

У Кам’янському захід буде проведено в два етапи. Перший етап відбудеться 23 лютого – фахівці будуть проводити необхідні дослідження територій, предметів, майна, де є вмотивовані підозри про наявність радіоактивних предметів.

Другий етап відбудеться 24 лютого з 10.00 на майдані Петра Калнишевського. Тут буде розміщена локація (автомобіль), де кожен охочий зможе провести замір речей, позначених знаком радіаційної небезпеки, або ж це можуть бути старі годинники, манометри, калібратори та інші подібні речі. Також фахівцями буде проводитись роз’яснювальна робота серед населення стосовно шкоди володіння радіоактивними предметами та небезпеки контактів з ними.

Останнє редагування Вівторок, 23 лютого 2021 09:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.