6°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 14 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Школярі Кам’янського представили «живу картину»

Інтерес до створення «живих картин» повертається. Відтворити сюжет відомого мистецького твору, самому стати його персонажем – це надзвичайно цікаво. У Кам’янському традицію створення  «живих картин» спробували відновити учні 9-го класу середньої школи №21, повідомляє прес-служба міської ради.

Талановиті хлопці та дівчата на чолі з викладачем німецької мови  Людмилою Коваленко для втілення свого задуму обрали картину відомої міської художниці Алли Михальчук «Мамай у просторі й часі». У 2016 році  полотно вибороло перше місце на щорічній художній виставці-конкурсі сучасного мистецтва «Український тиждень мистецтв» у Києві та увійшло до Міжнародного каталогу виставки.

Творча робота учнів була частиною міського «Конкурсу екскурсоводів». Для «живої картини» ретельно підібрали не тільки костюми персонажів, а й тексти військових присяг: сучасної та часів козаччини.

Журі гідно оцінило старання юних краєзнавців. Дев’ятикласники були запрошені для участі у міській дитячій краєзнавчій конференції «Від краєзнавства до краєлюбства», яка відбулася на базі музею історії міста. Запрошення також отримала авторка оригіналу картини Алла Михальчук.

 

Гості конференції побачили краєзнавчі роботи учасників. Були також представлені «живі картини», які просто вразили всіх присутніх. Учні-переможці отримали відзнаки та солодкі подарунки, а художниці побажали й далі створювати роботи, що пробуджують любов до рідного краю.

Останнє редагування П'ятниця, 04 травня 2018 10:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.