0°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 61%

Вітер: 22 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Школярі вийшли з карантину: яких правил слід дотримуватись

Післякарантинне навчання в освітніх закладах відновлено. Школи повернулися до звичного режиму роботи після періоду посилених карантинних обмежень, коли навчання було дозволено лише для дошкільних та спеціальних закладів освіти.

«Розумію, що всі дещо розслабилися та зраділи відновленню навчання, але закликаю не нехтувати дотриманням протиепідемічних норм. Нагадайте дітям про важливість частого миття рук, носіння маски у громадських місцях та дотримання фізичного дистанціювання за межами класу», – зазначив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він нагадав правила, коли нехтування протиепідемічними заходами можуть знову призвести до заборони відвідування шкіл. Перше правило пов’язане з коронавірусною хворобою: якщо на самоізоляції перебуватимуть більше половини учнів або персоналу, навчальний заклад може бути зачинено для відвідування.

Друге правило стосується перевищення епідемічного порогу на грип та грипоподібні захворювання. Початок лютого – це традиційний період зростання кількості грипоподібних захворювань, і в разі  перевищенні епідпорогу в окремих регіонах по грипу, а саме досягнення та перевищення рівня 483 хворих на 100 тисяч населення, відвідування шкіл може потрапити під обмежувальні протиепідемічні заходи.

Станом на сьогодні показник захворюваності на ГРВІ становить 331,5 на 100 тисяч населення, що на 31,45% менше від епідемічного порогу, розрахованого для України.

Як запобігти зараженню грипом:

➡️уникайте контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;

➡️обмежте відвідування місць великого скупчення людей;

➡️часто провітрюйте приміщення;

➡️часто мийте руки з милом;

➡️не торкайтеся очей, носа, рота немитими руками;

➡️уникайте обіймів, поцілунків і рукостискань;

➡️прикривайте ніс і рот під час чхання або кашлю одноразовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;

➡️якщо у людини є симптоми грипу, то необхідно триматися від неї на відстані не менше двох метрів.

Останнє редагування Вівторок, 26 січня 2021 13:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.