13°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 14 km/h

USD 27.21   EUR 29.83
Новини 24

Студенти Кам’янського можуть позмагатися за 10 тисяч гривень

Кожен зі студентів коледжів, технікумів та закладів професійно-технічної освіти Кам’янського може отримати грант у розмірі 10 тисяч гривень у межах соціального проекту «Scholarship в Україні». А отриману суму – спрямувати на своє навчання, зокрема на освітні курси.

За словами організаторів, це допоможе популяризувати робітничі спеціальності серед молоді.

Для участі у конкурсі необхідно написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Тема роботи: «Залучення молоді до робітничих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?». Обсяг від 1000 до 3000 слів. Мова написання – українська або російська.

Робота повинна бути унікальною та суттєвою. Оцінюватиме статті професійне журі. За підсумками конкурсу оберуть 3 кращі роботи, автори яких повинні будуть їх захистити.

Участь у конкурсі – безкоштовна. Переможець отримає 10000 гривень. Учасники, що посядуть 2-е та 3-є місце – заохочувальні грошові призи.

Ознайомитися з деталями проведення конкурсу можна за номером телефону +38(067) 622-62-82 або https://www.kredit-ok.com/grant-college/. Подати заявку на участь – за посиланням: https://www.kredit-ok.com/grant-college/.

Останнє редагування Четвер, 17 жовтня 2019 14:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.