6°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 15 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

Транспортний колапс

Минулого тижня керівництво Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень видало безпрецедентне розпорядження, згідно з яким з 14 листопада буде скасована зупинка електропотягів на станції нашого міста у години пік. Відмінити планують найбільш затребувані електрички, якими щодня користуються тисячі городян. З цього приводу у міськраді відбулася нарада з керівництвом Придніпровської залізниці та першим заступником очільника міста Олександром Плахотніком.

Причиною даного рішення стали великі борги Кам’янського за перевезення місцевого населення пільгових категорій. Керівництво Кам'янського зобов'язане виплатити залізниці компенсацію, сума якої складає близько 2 мільйонів гривень. Олександр Плахотнік пояснив, що в проекті міського бюджету на 2017 рік буде закладено кошти на компенсацію залізничникам, а ось в бюджеті 2016 таких витрат не передбачено і на сьогодні грошей просто немає.

Підсумком зустрічі стало компромісне рішення - питання про виділення коштів буде винесено на грудневу сесію Кам'янського міської ради. Зі свого боку залізничники пообіцяли розглянути питання про скасування свого рішення, щодо заборони зупинки електричок на станції Кам’янське.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.