34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Троє підлітків з-під Кам’янського перемогли у міжнародному турнірі з корейських шахів

Троє юнаків з села Єлизаветівка Петриківського району стали відомими на всю Європу. Вихованці місцевого гуртка настільних ігор перемогли у відкритому міжнародному чемпіонаті з Чангі. Про це повідомляють наші колеги з «34 каналу».

Корейські шахи Чангі – незвичайна гра. Тут і кольори свої, і фігури оригінальні: не король, а генерал, не пішак, а солдат. Є тут навіть гармати.

Цією грою дітей зацікавив тренер Єлизаветівського Палацу культури Едуард Либа. Пояснює: класичними шахами сьогодні нікого не здивуєш. А настільні розваги країн Далекого Сходу – це новий виклик.

Сніжана Повар, Микита і Ростислав Балабаєви спочатку перемогли однолітків у відбірковому турнірі в Єлизаветівці. А потім поїхали в Гамбург на відкритий міжнародний турнір з корейських шахів. Єлизаветівці протистояли кращі шахісти Польщі, Німеччини, Угорщини, Франції, Нідерландів, Китаю та Росії. Найважче, зізнаються юніори, далося протистояння з німцями.

У підсумку трійця з Дніпропетровщини зайняла перші місця. Їх односельці та друзі пишаються успіхом юних чемпіонів.

Незабаром у Польщі відбудуться чергові міжнародні змагання з корейських шахів. І в Єлизаветівці сподіваються, що їхні односельці знову дадуть бій сильним суперникам.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.