Вітер: 11 km/h

USD 25.08   EUR 27.68
Новини 24

Турнір з міні футболу, присвячений 70-річчю індустріального коледжу

У спортивному залі Дніпродзержинського індустріального коледжу в останній вересневий день було проведено турнір з футзалу. У змаганнях взяли участь чотири колективи: призери минулої спартакіади команди металургійного коледжу та енергетичного технікуму, а також господарі змагань і їхні шефи - команда Дніпропетровського хіміко-технологічного університету. Турнір присвятили 70-річчю Дніпродзержинського індустріального коледжу.

Команди, волею жереба, були розбиті на дві півфінальні пари. Переможці виходили у фінал, а ті, що програли, зустрічалися в матчі за третє місце. Турнір відкрився грою між командами «індустріалів» і «енергетиків». Суддя зафіксував рахунок 8:3 на користь господарів майданчика. Наступний півфінал приніс перемогу гравцям ДХТУ, які переграли 4:2 своїх оппонентів-«металургів». Передихнувши пару хвилин, команда металургійного коледжу розпочала зустріч за третє місце. Програвши перший тайм з рахунком 2:1, металурги буквально змели суперника у другому таймі і заслужено виграли - 5:2. У головному матчі турніру, незважаючи на те, що більше атакували гості з Дніпропетровська, рахунок вдалося відкрити господарям завдяки голу Давида Бурзяка. З таким рахунком і завершилася перша половина зустрічі. Змінивши в другому таймі тактику, університетські футболісти зрівняли рахунок. Але "індустріалам" все ж вдалося вийти вперед. Крапку в матчі поставив штрафний удар Нурмірата Сахатова і команда ДХТУ виграла цю зустріч з рахунком 4:2, а разом з нею і весь турнір.