21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 84%

Вітер: 14 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У бригадах «швидкої» працюватимуть парамедики та екстрені медичні техніки

Кабінет Міністрів України вніс зміни до типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Упродовж перехідного періоду впровадяться нові стандарти в роботу екстреної медичної роботи. Передусім йдеться про базовий склад бригади, до якої входитимуть парамедик та екстрений медичний технік.

Бригади парамедиків працюватимуть паралельно з лікарськими та фельдшерськими бригадами екстреної медичної допомоги до 2025 року.

У 2025 році склад всіх бригад екстреної медичної допомоги відповідатиме єдиному стандарту. Тож до цього часу всі фельдшери з медицини невідкладних станів і медичні сестри, які зараз працюють у бригадах екстреної медичної допомоги, мають пройти перенавчання і отримати кваліфікацію «парамедик». Це фахівець, який надає широкий спектр рятувальних медичних послуг за сучасними стандартами на догоспітальному етапі й своєчасно транспортує постраждалого до лікарні.

Зміни стосуються і водіїв, які працюють у бригаді екстреної медичної допомоги. До 2025 року всі вони мають перенавчитися і отримати кваліфікацію «екстрений медичний технік». Це людина без медичної освіти, але зі спеціалізованою підготовкою. Вони допомагають лікарям та парамедикам у наданні професійної медичної допомоги пацієнту.

Останнє редагування Четвер, 22 серпня 2019 15:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.