Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

У Дніпрі підробляли харчові продукти відомих виробників

У Дніпрі правоохоронці викрили організовану групу, яка випускала підроблені харчові продукти під брендами відомих виробників. У середньому щомісяця виготовлялося  25-30 тонн фальсифікату, який збувався різним суб’єктам господарської діяльності через інтернет-магазин.

До складу злочинного угруповання входило 5 мешканців Дніпропетровської області віком від 28 до 47 років, які вели свою злочинну діяльність із червня 2020 року. Зловмисники створили підпільний цех у Дніпрі та запустили лінію з виготовлення фальсифікованих харчових сумішей із сировини невідомого походження. Готову продукцію фігуранти незаконно маркували фірмовим найменуванням легально працюючих товариств.

Під час санкціонованих обшуків вилучено комп’ютерну техніку, яка використовувалась для підробки етикеток заводів-виробників, мобільні телефони, банківські картки, печатки та бухгалтерську документацію підконтрольних групі підприємств, 25 тонн фальсифікованої продукції на загальну суму понад мільйон гривень, обладнання для її виготовлення та пакування.

П’ятьом фігурантам вручені повідомлення про підозру за вчинення злочинів у складі організованої групи за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України. Наразі призначено експертизи, за результатами яких будуть встановлені точні суми збитків, завданих товаровиробникам. Учасникам організованої групи загрожує штраф від 10000 до 15000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Національна поліція

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.