3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 78%

Вітер: 25 km/h

USD 24.59   EUR 26.7
Новини 24

У Дніпродзержинську відбувся семінар для підприємців

В рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2015-2016 роки в місті відбувся освітній семінар для підприємців, де розглядались актуальні питання ведення бізнесу в 2015 році: все, що потрібно знати підприємцям про податки. В ньому взяли участь суб'єкти господарювання з усього регіону.

Майстер-клас для підприємців проводили Наталія Щербак і Олена Зубченко – редактори газети «Приватний підприємець». Вони розповіли про особливості застосування касових апаратів, правила роботи на єдиному податку, особливості формування витрат підприємцями на загальній системі оподаткування в 2015 році і нововведення в нарахування пені та штрафів.

Малий і середній бізнес є дуже важливим для суспільства і розвитку економіки. Тільки у нашому місті близько 13 тисяч підприємців.

Станіслав Сафронов зауважив : «Для економіки міста головним важелем є наші підприємці. Саме завдяки ним ми наповнюємо в більшому обсязі бюджет міста, отримуємо нові робочі місця».

Наталія Щербакова пояснила щодо нововведень у законодавстві про застосування касових апаратів: «Другій і третій групі фізичних осіб - підприємцям норма щодо касових апаратів не поширюється, якщо їх річний прибуток не перевищує одного мільйона гривень на рік – це приблизно 2800 гривень на день. Якщо ж ваш прибуток перевищує цю грошову норму, ви в обов’язковому порядку з наступного місяця повинні встановити касовий апарат».

Також на семінарі були розглянуті питання правила роботи на єдиному податку, якою буде спрощена система оподаткування у 2016 році.

Поліпшення роботи малого і середнього бізнесу напряму залежить від створення комфортних умов та роз'яснення законодавчої бази України підприємцям.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.