17°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 32.71
Новини 24

У двох шкіл Кам’янського з’явилися нові спортивні поля

Напередодні Дня міста у двох навчальних закладах Кам’янського – середній загальноосвітній школі №19 та ліцеї №1 (колишня школа №36) – відкрили нові футбольні поля зі штучним покриттям.

Спортивні майданчики урочисто відкривали перший заступник міського голови Олександр Чернишов, заступник міського голови Тетяна Завгородня, директор департаменту освіти та науки міської ради Тетяна Онищенко, а також депутати міської ради, керівники управлінь міської ради та керівники підрядних організацій, які виконували роботи.

«Завдяки сприянню міського голови Андрія Білоусова на День міста три школи Кам’янського отримали нові футбольні поля – це школи №24, №19 та ліцей №1. Від імені міського голови та від себе особисто бажаю усім школярам рости здоровими та сильними. Нехай ці стадіони допоможуть вам у розвитку, покладуть початок спортивній кар’єрі та будуть місцем перших успішних перемог. Успіхів вам у спорті та у житті, нехай усі ваші починання закінчуються відмінними досягненнями!» – привітав учнів шкіл перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

Для школи №19 у Південному районі міста відкриття нового поля – одна з найочікуваніших подій. Адже у віддаленому районі міста школярі гостро відчували нестачу спортивних майданчиків.

«Сьогодні відкрили найкращу для нас спортивну споруду –  цей міні-стадіон єдиний на мікрорайоні Соцміста. Тепер нашим дітям, талановитим спортсменам, є де займатися футболом, розвиватися в спорті, зміцнювати здоров’я. Ми щиро вдячні міському голові!» – зазначила директор навчального закладу Любов Сухракова.

Не менш задоволені новим стадіоном і у ліцеї №1. До його появи дітям доводилось тренуватися тільки у закритих залах.

«Нещодавно наш навчальний заклад став першим ліцеєм, тож тепер ми будемо першими в усьому – і у навчанні, і у художній творчості, і особливо у спорті. Завдяки міському голові ми маємо нове футбольне поле, де діти займатимуться фізичною культурою, тренуватимуться якісно та з користю для здоров’я. Від імені усіх учнів та батьків ліцею дякую міській владі за цей подарунок!» – сказав директор навчального закладу Олександр Галагуза.

Як зазначив тренер ліцею, ці футбольні поля просто ідеальні для гри та тренувань – вони безпечні, зменшують рівень травматизму у дітей, дозволяють повністю віддаватись грі та краще відчувати м’яч, що для футболістів має величезне значення.

З нагоди свята до нових полів кожна зі шкіл отримала у подарунок від міської влади набір професійних м’ячів. А право першого удару по м’ячу на стадіоні кожного навчального закладу почесно надали першому заступнику міського голови.

Для своїх гостей учні та педагогічний колектив навчальних закладів підготували яскраву, видовищну програму.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.