-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 17 km/h

USD 28.13   EUR 34.18
Новини 24

У Кам`янському оперативно відстежуватимуть стан довкілля

25 січня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з керівництвом корпорації «Укратомприлад» з питання реалізації у місті проекту «Системи комплексного екологічного моніторингу (СКЕМ)». Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Згідно з проектом, у Кам'янському встановлено п'ять автономних постів контролю за рівнем хімічного та радіаційного забруднення. Всі пости вже змонтовані й обладнані. На даному етапі проводиться їх налагодження.

Датчики СКЕМ збирають та аналізують інформацію про стан атмосферного повітря, враховуючи як метеорологічні параметри, так і дані про вміст у повітрі хімічних речовин і пилу; дозволяють відслідковувати рівень радіаційного забруднення.

Андрій Білоусов наголосив, що завершується перший етап реалізації проекту. Ввести в експлуатацію систему комплексного екологічного моніторингу планують до літа поточного року.

«Об'єктивна оцінка стану навколишнього середовища в режимі реального часу дозволить своєчасно виявляти небезпечні екологічні ситуації. У нас буде оперативна і достовірна інформація щодо кількості викидів та відхилення від встановлених норм. Відповідно, нам як міській владі це дає можливість приймати правильні рішення для збереження довкілля. Зокрема – звертатися  до правоохоронних органів і вимагати від промислових підприємств вжити необхідних заходів», – зазначив міський голова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.