9°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янській міській раді вручили нагороди

28 березня, відкриваючи чергове засідання виконавчого комітету, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вручив низку нагород.

За проявлену мужність та героїзм, з нагоди Дня українського добровольця, пам’ятну відзнаку міського голови – нагрудний знак «Захисник України» отримали учасники бойових дій в антитерористичній операції на Сході України: Денис Волошин, Сергій Квашин, Юрій Ніколаєв, Олександр Ніцак, Сергій Петренко, Олександр Савельєв та Микола Симчіч.

Також за високий професіоналізм, вагомий внесок у впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій, розвиток галузі освіти міста Кам’янське нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІ ступеня були нагороджені Ірина Кардашова – директор середньої школи №30 і Людмила Нагай – директор навчально-виховного комплексу №3.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у створення належних умов для підготовки спортсменів високого рівня, реалізацію державної політики з питань фізичної культури і спорту в місті нагрудний знак «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня міський голова вручив Миколі Маймуру – директору комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №3».

Нагрудний знак «Відзнака міського голови» отримав полковник поліції Сергій Лукашов – начальник Кам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області – за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності та правопорядку, захист конституційних прав і свобод громадян міста.

За плідну громадську діяльність, вагомий особистий внесок в організацію і проведення на високому професійному рівні міського конкурсу краси «Міс Beauty Kamianske – 2018» та розвиток державної молодіжної політики Подячний лист міського голови отримала Аліна Жиронкіна – голова Молодіжної ради міста Кам’янське.

Міський голова висловив щиру вдячність кожному з нагороджуваних за їх достойний внесок у розвиток Кам’янського та примноження слави рідного міста.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.