34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському борються зі стихійними звалищами

На черговому засіданні комісії щодо виявлення та обліку безхазяйних відходів на території Кам’янського під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова розглянули питання ліквідації стихійних звалищ. Про це повідомили в міській раді.

Починаючи з квітня, комісія постійно веде роботу з виявлення та обліку безхазяйних відходів, про підсумки якої присутнім на нараді доповів начальник управління екології та природних ресурсів міської ради Богдан Наполов. Найбільш незадовільна ситуація, зазначили на засіданні, спостерігається у приватному секторі міста – на місцях уже прибраних звалищ постійно виникають нові смітники. Більш того, громадяни викидають не лише побутові відходи, а й крупногабаритне сміття.

У ході засідання члени комісії надали поліції адреси, де зафіксовано несанкціоновані звалища, й звернулися з проханням додати їх до переліку вулиць, які патрулюються правоохоронцями. В управлінні екології зазначили: як показує досвід, профілактична робота правоохоронців і зауваження безвідповідальним громадянам дають результати: мешканці починають вивозити сміття у відведені місця.

Члени комісії планують і надалі проводити спільну роботу з виявлення та ліквідації  стихійних звалищ і максимально очистити місто до початку зими.

Останнє редагування Середа, 09 жовтня 2019 14:05

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.