11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 71%

Вітер: 13 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському формуватимуть Стратегію розвитку міста до 2027 року

6 серпня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова відбулось засідання робочої групи з питання формування проєкту Стратегії розвитку міста Кам’янське на період до 2027 року.

Як повідомила директор департаменту економічного розвитку міської ради Галина Єрмоленко, на теперішній час виконавчі органи міськради ведуть роботу з розробки проєкту Стратегії розвитку міста, який міська рада має затвердити відповідним рішенням до кінця поточного року.

«Даний документ є стратегічним для міста, а його прийняття дозволить залучати кошти державного бюджету та міжнародних інвестиційних фондів на реалізацію міських інфраструктурних та соціальних проєктів», – зазначив Олександр Чернишов.

Члени робочої групи розглянули та затвердили аналіз соціально-економічних показників у період 2014–2019 років по кожній сфері та галузі діяльності, SWOT-аналіз, місію та стратегічне бачення розвитку міста до 2027 року.

На наступному засіданні робочої групи планується розглянути пропозиції проєктних ідей, які будуть реалізовуватись у 2021–2023 роках для формування Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку міста на період до 2027 року.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.