21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 84%

Вітер: 14 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському обговорювали відновлення будівлі 20-ї школи

Два тижні тому в Кам’янській загальноосвітній школі №20 обвалився карниз фасаду. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав, але постало питання: як у найкоротші терміни відновити будівлю і разом з тим забезпечити навчання для понад 600 школярів. Про це йшлося сьогодні на зустрічі керівництва міста, педагогів та батьків.

У нараді, що пройшла в актовій залі навчального закладу, взяли участь заступники міського голови Олександр Чернишов і Костянтин Саусь, керівництво школи, педагогічний колектив та більше сотні батьків. Останні деколи не стримували емоцій. У той же час представники міської влади запевнили, що розуміють серйозність проблеми та не менше за батьків зацікавлені у її вирішенні. Зокрема, наразі вже готовий технічний висновок про стан інженерних конструкцій та можливість подальшої експлуатації будівлі.

Як зазначив перший заступник міського голови Олександр Чернишов, проектним інститутом розроблено проект реконструкції, що передбачає влаштування армованого пояса по периметру будівлі з поетапним розбиранням і збиранням покрівлі. Це можна буде зробити протягом 2–3 місяців. Зараз розглядається варіант переведення всіх дітей на навчання до нового корпуса із можливою підзмінкою. Вартість відновлювальних робіт досить велика, кошти будуть вишукані з резервного фонду бюджету або перенаправлені з інших об’єктів, стан яких є не таким загрозливим.

Проте питань у батьків не поменшало. Тому, аби обговорити подальші дії, було створено ініціативну групу з представників батьківського та педагогічного колективів. Усі охочі детальніше ознайомилися з висновками проектантів, було досягнуто певне взаєморозуміння та окреслені подальші кроки.

Наступного понеділка, після повторної незалежної експертизи будівель, буде скликано чергову нараду, але вже за участю проектантів та спеціалістів.

Нагадаємо, школа №20 складається з корпусів 1936 та 1972 років побудови. Обвал стався у довоєнному корпусі, де востаннє ремонт здійснювався близько 5 років тому. Яка підрядна організація виконувала роботи та, відповідно, хто понесе відповідальність за руйнування – нині з’ясовують поліція та прокуратура.

Останнє редагування Вівторок, 13 серпня 2019 16:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.