27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 34%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському стали відомі проєкти-переможці конкурсу Бюджету участі

У Бюджеті участі 2020 року стали відомі проєкти – володарі більшості голосів. Конкурс тривав два тижні. Проголосувала більш ніж 21 тисяча містян. Перелік переможців Конкурсу затвердили на засіданні координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова.

Цьогоріч у конкурсі Бюджету участі можна було підтримати по одному проєкту у кожній із чотирьох категорій. 20 зі 103 проєктів дістали найбільшу прихильність населення.

«У цьому році проголосувала майже така ж кількість людей, як і в минулому, але кожна людина мала можливість проголосувати за чотири проєкти. Загалом за проєкти конкурсу було віддано близько 35 тисяч голосів», – зазначив Олександр Скакун, заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради.

За статистикою департаменту, серед тих, хто голосував, переважну більшість склали громадяни віком від 36 до 45 років. Наймолодшому – 14, найстаршому – 92. Підтримували проєкти переважно жінки – приблизно 2/3 від загальної кількості. Найпопулярнішою стала категорія «Комунальні заклади, підприємства та установи».

На реалізацію проєктів-переможців з міського бюджету піде майже 4 мільйона гривень. Вони пропорційно розділилися між чотирма категоріями – по 950 тисяч на кожну. У результаті в кожній категорії залишилися кошти. Їх підсумували – і рішенням комісії спрямували на реалізацію ще чотирьох проєктів.

Повний перелік проєктів-переможців Бюджету участі 2020 року можна переглянути на сайті міської ради за посиланням.

Останнє редагування Вівторок, 30 червня 2020 17:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.