Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

У Кам’янському пішов з життя відомий лікар, ветеран війни

4 травня пішов з життя ветеран Другої світової війни, видатний лікар міста, хірург із понад шістдесятирічним стажем роботи Ісаак Якович Дубровський. Про це повідомили в єврейській спільноті Кам’янського.

Ісаак Якович народився 4 липня 1921 року та не дожив лише два місяці до свого 100-річного ювілею. Був учасником Другої світової війни, мав три поранення. Як лікар-хірург за 67 років роботи в міських лікарнях провів понад 20 тисяч операцій. Свою професійну діяльність полишив усього сім років тому.

Розум та знання, доброзичливість і активна життєва позиція принесли Ісааку Дубровському заслужений авторитет серед містян. У своєму поважному віці лікар не переставав дивувати оточуючих силою характеру та невичерпним оптимізмом.

«Хочу, щоб усі ви ніколи не знали, що таке війна, щоб був мир і всі жили щасливо та заможно, згадуючи всіх тих, котрі воювали, загинули чи померли від хвороб після війни. Будьте всі здорові та щасливі!» – такі слова сказав Ісаак Якович нашому телеканалу та всім кам’янчанам рік тому напередодні свята Перемоги.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам покійного.

Останнє редагування Четвер, 06 травня 2021 13:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.