-12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 78%

Вітер: 4 km/h

USD 28.38   EUR 34.4
Новини 24

У Кам’янському пішов з життя відомий спортивний арбітр

20 листопада пішов з життя ветеран праці ДМК, суддя національної категорії з хокею і футболу, спортивний журналіст, чиє ім’я добре знайоме шанувальникам спорту міста, – Володимир Антонович Оліфіренко.

Володимир Оліфіренко народився в 1944 році. Закінчив школу № 24, працював на швейній фабриці імені Чубаря. Коли відкрився Палац Будівельників, було створено футбольну команду «Будівельник», яку тренував Микола Єврєїнов. Туди прийшов і Володя Оліфіренко, якого хлопці обрали капітаном команди. Потім Борис Ульянов запросив його в юнацьку команду «Хімік», яка базувалася на «Прометеї». Пізніше команду прийняв Володимир Багдасаров, при якому Оліфіренко пограв один рік, виступаючи в юнацькій першості СРСР у класі «Б».

Ще одним захопленням Володі Оліфіренка була їзда на ковзанах. Спочатку Володимира запросили грати в хокейну команду БКХЗ. Потім Григорій Ткаченко запропонував виступати за інститут. У той час в інститутській команді не було воротаря, і Оліфіренко згодився постояти на воротах. Перший офіційний матч він зіграв у 1969 році в обласній першості серед навчальних закладів.

У футболі Володимир Оліфіренко почав судити ще в 60-х роках. На той час він уже працював у електроремонтному цеху на ДМЗ. У 1974 році йому присвоїли звання судді республіканської категорії з футболу. А декількома роками раніше Володимир Антонович Оліфіренко став суддею республіканської категорії з хокею. Починав він, обслуговуючи ігри на турнірі «Золота шайба» на початку 70-х, потім пішли кубки та першості України. Уболівальники міста пам’ятають його і як суддю-інформатора на іграх футбольних команд міста.

Як член Спілки журналістів України Володимир Антонович Оліфіренко робив спортивні звіти в різні друковані видання. Найбільше він співпрацював з газетою «Знамя Дзержинки».

disk-sport.com

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.